Silver Suki straight jeans

Zit als gegoten: zo comfortabel en flatteus kan een moderne, smalle jeans zijn.

Van de Pro-Idee Special Shop Fashion Classics
Vrouw in strakke jeans met gestreept shirt aan een haven.
Silver Suki straight jeans - Zit als gegoten: zo comfortabel en flatteus kan een moderne, smalle jeans zijn.
Vrouw in gestreept top en jeans op een trottoir bij het water.
Silver Suki straight jeans
Silver Suki straight jeans
  • Silver heeft een ingenieuze tailleband ontwikkeld.
  • Fris en comfortabel. Rustiek en zacht. Casual en elegant.

Zit als gegoten: zo comfortabel en flatteus kan een moderne, smalle jeans zijn.

Van Silver Jeans Co. – meer dan 100 jaar ervaring en vakmanschap maken de broeken zo uniek.

Michael Silver komt uit een oude Canadese denimdynastie. Sinds 1921 produceert de familie jeans in het premiumsegment – voor veel bekende merken. Pas in 1991 werden de collecties onder zijn eigen naam gelanceerd. Zijn merk staat bekend om de perfecte combinatie van traditioneel vakmanschap en modern design.
Silver heeft een ingenieuze tailleband ontwikkeld.
Deze is in tweeën verdeeld en loopt bovenaan taps toe, waardoor hij perfect aansluit op de vrouwelijke rondingen en hij achter niet lelijk uitsteekt. Met behulp van de figuurnaden en de aanpassing van de afmetingen van de achterzakken aan de confectiemaat worden de billen visueel geaccentueerd.
Fris en comfortabel. Rustiek en zacht. Casual en elegant.
Het stretchdenim met maximale rekbaarheid zit perfect. Het aandeel viscose zorgt voor een zachte touch, een beter ademend vermogen, een soepele val en een subtiele, stijlvolle glans. Het verkorte model met nonchalant open zoomranden, de materiaalmix en de lichte, iets verwassen look maken van deze broek een perfecte zomerjeans.

Rechte, verkorte pijpen met een middelhoge taille. Twee swing-pockets, muntzakje, twee achterzakken. Kleur: lichtblauw. 68% katoen, 20% polyester, 11% viscose, 1% elastaan. Machinewasbaar.
Producent: CP Fashion GmbH, Hotzenwaldstr. 46, 79730 Murg, DE, customerservice@silverjeans.com
Vrouw in gestreept top en jeans op een trottoir bij het water.
RAPHAELA BY BRAX broek met wijde pijpen

Volgende product

Reviews

Schrijf als eerste een review over dit product
top

Bestelhotline

  • Op werkdagen van 8.00 tot 20.00

Wij zullen uw vragen zo snel mogelijk beantwoorden.

pu