6-denier-panty, set van 2
Een panty bij 30 °C in de schaduw.
Polyamide van 6 denier dun: netjes gekleed zonder dat u het te warm hebt. Van Gallo, Italië.
6-denier-panty, set van 2
Een panty bij 30 °C in de schaduw.
Polyamide van 6 denier dun: netjes gekleed zonder dat u het te warm hebt. Van Gallo, Italië.
Is het warm en wilt u een nette outfit combineren met een panty? Gewone panty’s zijn gemaakt van 20 of 15 denier dikke polyamide en daarmee uiterst onplezierig op warme dagen. Bovendien zijn ze zeer gevoelig voor ladders. Deze panty’s echter zijn – sensationeel – slechts 6 denier dun. En ze hebben een transparant, niet zichtbaar broekje. Desondanks zijn ze praktisch dankzij de bijzonder elastische Lycra®. Het katoen in het kruisje en de gebreide taille zorgen voor een perfect draagcomfort, het Lycra®-aandeel zorgt bovendien voor een perfecte en rimpelloze pasvorm. Met versterkte teen. Deze kwaliteit is scheurvast genoeg om u lang goede diensten te bewijzen.
Set van 2. Kleur: nude. Van 85% polyamide, 15% elastaan. Handwas. Van Gallo, Italië.
Reviews
Prachtige panty !
Prachtige panty in een subtiele tint passend bij elk kledingstuk. De benen krijgen een zachte glans waardoor ze er mooi en verzorgd uitzien. Zo dun dat je vergeet dat je ze draagt ! Wel met handschoenen aantrekken want ze zijn maar 6-denier.
Panty
Mooi en past prima ,de kleur vind ik toch wat te licht.. dat is jammer .
Prachtige panty !
Deze 6-denier panty zit ultra licht om je benen en is practisch onzichtbaar voor derden maar geeft jou de zekerheid van mooie egale benen. Gebruik handschoenen bij het aan- en uittrekken en meermaals dragen is geen probleem. Ze zitten en staan perfect.
Perfect!
Prima panty’s! Zo dun geweldig! Hopelijk heb ik er veel plezier van.
Fijne panty
Geweldige panty, vooral bij warm weer goed te dragen.