Allan K gevlochten leren sandalen

Luchtig, luxueus & bijzonder: met de hand gevlochten leren sandalen van de specialist – Allan K, Antwerpen.

Van de Pro-Idee Special Shop Fashion Classics
Stel bruine Allan K gevlochten leren sandalen met stijlvol ontwerp
bruin
Bruine Allan K gevlochten leren sandaal, zijaanzicht met riemen
bruin
bruin
Beige Allan K gevlochten leren sandaal met open zijkanten en banden
bruin
bruin
Bovenaanzicht van de Allan K gevlochten leren sandaal met vlechtontwerp
bruin
bruin
Binnenzool van de Allan K gevlochten leren sandaal met maatlabel
bruin
bruin
Lichte Allan K gevlochten leren sandaal in lichtbruin, achteraanzicht
bruin
bruin
Twee olijfgroene gevlochten leren sandalen van Allan K naast elkaar
mosgroen
mosgroen
Vrouw in slipjeans met een bloeiende top op een trap.
mosgroen
mosgroen
Zijaanzicht van een olijfgroene gevlochten leren sandaal van Allan K
mosgroen
mosgroen
Olijfgroene gevlochten leren sandaal van Allan K met elegant ontwerp
mosgroen
mosgroen
  • Ver weg van de modieuze mainstream is er de interessante, ingenieuze vlechtstructuur.
  • Meer dan 50 jaar knowhow.

Luchtig, luxueus & bijzonder: met de hand gevlochten leren sandalen van de specialist – Allan K, Antwerpen.

In goed te combineren kleuren.

Sandalen zijn overal te vinden in de zomer. Natuurlijk zijn er ook veel exemplaren van puur leer, maar sandalen van met de hand gevlochten leer – dat is wél een zeldzaamheid.
Ver weg van de modieuze mainstream is er de interessante, ingenieuze vlechtstructuur.
De bandjes hebben geen kriebelige randen en voegen zich zacht en flexibel om de voet. De lucht circuleert ongehinderd en zorgt voor verfrissende ventilatie. Het licht verdikte, met leer beklede voetbed biedt aangenaam loopcomfort. De sandalen, verkrijgbaar in fijn geel en bleu en in klassiek bruin, passen bij veel zomeroutfits – chic-sportief bij jeans met een shirt of top, vrouwelijk-speels bij een bloemenjurk en casual-elegant bij een linnen broekpak.
Meer dan 50 jaar knowhow.
Gevlochten leer is de specialiteit van de Belg Alain Kadic. In 1963 ontwikkelde zijn vader speciaal voor dit doel een ingenieuze spiraalsnijder die een honderden meters lange strook uit een leerhuid kon snijden. Daarnaast bouwde hij ook een leerweefmachine. Tot op de dag van vandaag produceert het bedrijf de mooiste gevlochten lederwaren voor chique merken uit de hele wereld – en sinds 2013 ook voor zijn eigen merk Allan K.

Bovenwerk, voering en binnenzool: leer. Leren loopzool met rubberized anti­sliphak. Hakhoogte: 1 cm.
Producent: Kadic nv/sa, Nijverheidsstraat 8, 2160 Wommelgem, BE, info@kadic.be
Bruine Allan K gevlochten leren sandaal, zijaanzicht met riemen

Laatste product

Nomadics touwsandalen
Ducanero® 2-in-1-ballerina’s

Volgende product

Reviews

Schrijf als eerste een review over dit product
top

Bestelhotline

  • Op werkdagen van 8.00 tot 20.00

Wij zullen uw vragen zo snel mogelijk beantwoorden.

pu